Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gajalo/domains/plavalnodrustvo-domzale.si/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4993
POLETNO REKREATIVNO PLAVANJE | Plavalno društvo Domžale

Poletno rekreativno plavanje za odrasle in mladostnike

Strokovno vodena rekreativna vadba za odrasle in starejše otroke, ki si želijo osvežilne rekreacije, izboljšanje plavalnih tehnik in plavalne vzdržljivosti

S pomočjo izkušenih učiteljev plavanja si boste zastavili osebne cilje, katere vam bomo pomagali doseči, mogoče celo preseči

KDAJ IN KJE:
26.6. – 31.8.2017,
kopališče Domžale

TERMIN:
Ponedeljki in srede zvečer 19:00-20:00

CENA:
100 EUR za celo poletje, neomejeno število obiskov
popust za vsakega naslednjega člana v družini
cena vključuje:
vstopnino na bazen in strokovno pomoč pri učenju plavanja

OPREMA:
kopalke, brisača, plavalna očala,
priporočljiva plavalna kapa za dolge lase

Kliknite za prijavo na rekreativno plavanje

Zakaj se odločiti za plavanje pri nas?

Ker v Plavalnem društvu Domžale skušamo združiti najboljše lastnosti skupinske vadbe, s kvalitetami individualnega pristopa.

KVALITETA UČENJA IN INDIVIDUALEN PRISTOP

Z vsakim posameznikom se bo izkušen plavalni učitelj pogovoril o osebnih željah, pričakovanjih in ciljih. Glede na to bo oblikovana tudi vadba.

PLAVANJE JE ZDRAVA OBLIKA REKREACIJE

Z našo vadbo vplivate na moč celotnega telesa, gibljivost, zavedanje telesa ter plavalno vzdržljivost. Obeta se vam poletje, ko boste zdravi kot riba!

ZABAVA ZA VSO DRUŽINO

Na vadbo lahko pridete s svojimi starejšimi otroki, ki že znajo dobro plavati a bi radi še izpopolnili svoje plavalne tehnike ter se tudi poleti rekreirali. Če imate mlajše otroke in za njih nimate varstva, vam nudimo varstvo in animacijo v času vaše vadbe (povprašajte ob prijavi).

Galerija utrinkov

Kaj o nas pravijo zadovoljni plavalci:

Biti učitelj, ki je sposoben izstopiti iz znanih okvirjev metod učenja otrok, se tudi sam pripravljen učiti v tem procesu ter sprejeti/slišati otroka s posebnimi potrebami, je dragocenost, ki jo Gaja ima. Pod njenim strokovnim in empatičnim pristopom je Leon premagal svoje strahove in neverjetno napreduje v plavanju. Renata D. iz Domžal

Odkar se poznam sem imela strah pred vodo. Nisem si predstavljala da bi sploh kdaj lahko plavala v globoki vodi. To je bila zame nočna mora. Pri 27ih letih sem se odločila da ta strah premagam. Gospo Gajo sem našla na internetu in ko sem jo poklicala sva se dogovorili za prvo uro tečaja plavanja. Nisem rabila več kot deset ur, ravno tako kot je predvidela že ob prvi uri. Azra R. iz Kamnika

Hči Maša (10 let) ima že od rojstva zelo rada vodo. Zato smo jo pri 2 letih starosti vpisali v prvi tečaj plavanja, delno tudi zaradi težav z hrbtenico. V tem času je spoznala kar nekaj plavalnih šol in vaditeljev oziroma učiteljev plavanja a pravi razcvet je doživela šele jeseni leta 2016, ko je začela vaditi z Gajo. Vanja M. iz Kamnika

Za vsa vprašanja, pomoč ali nasvete
se vedno lahko obrnete na nas.