V sodelovanju z društvom Šola zdravja in Zavodom za šport in rekreacijo Domžale smo od 3. do 7. julija 2017 organizirali teden plavanja za seniorje neplavalce in slabše plavalce. Vsak dan, od 9. do 10. ure zjutraj, se je 7 udeležencev zbralo s ciljem, da v vodi premagajo strah, se sprostijo in v vodi začnejo zares uživati. Pod vodstvom Gaje Lorenci jim je to odlično uspelo in prav vsak se je v vodi sprostil, začel dihati in uživati. Nekateri neplavalci so celo splavali, drugi so premagali strah do globoke vode. Prilagodili so se na vodo in se veliko naučili a hkrati se zavedajo, da bo za še večji napredek potrebno še več vaje. Zato smo skupaj z Zavodom za šport in rekreacijo Domžale dogodek ponovili od 7. do 11. avgusta 2017, ki je bil za udeležence brezplačen, saj smo želeli udeležence nagraditi in spodbuditi nove. Na vse smo zelo ponosni, da so premagali svoje strahove in zadržke ter se prijavili, prišli in porušili svoje zidove. Čestitke vsem.